Barcode: 0687106606079
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 344.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 96.0 g |
| of which sugars | 96.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, corn syrup, citric acid, artificial flavors, artificial colors (yellow no. 5, red no.40, blue no. 1, blue no. 2).
Additives
e129
e330
Related Products in Snacks
Belgian dark chocolate minis
Weight Watchers
D NOVA 4
Petit poisson fourré amandes et noisettes
Zweifel, Zweifel Berger
D NOVA 4 Eco-Score B
rise Almond Honey
rise
NOVA 4
Śmiej Żelki kwaśne
Storck
E NOVA 4 Eco-Score B
Black Forest cherry dark chocolate
Montezuma's
E NOVA 4
Jeżyki Kokos imp
Goplana
E NOVA 4 Eco-Score B
Protein Balls Chocolate Coconut Peanut Butter
simplyFUEL
C NOVA 4
Mini Croissants
7 Days
E NOVA 4 Eco-Score B
Chocolate Orgánico
Colonial
NOVA 3
Sprite Geback
Kaufland, Verschiedene
E NOVA 3 Eco-Score C
Löffelbiskuit
Edeka, Savoiardi Edeka
E NOVA 4 Eco-Score C
Delicje Szampańskie Pomarańczowe
Mondelez
E NOVA 4 Eco-Score C