Barcode: 4337256239752
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 12.7 g |
| of which sugars | 11.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apfelsaft 32 %, Ananassaft 22%, Apfelmark 20%, Bankenmark 10%, Kiwimark 9%, Limettensaft 3%, Acerolamark, Baobab-Fruchtfleisch 0,8%, färbende Lebensmittel: Spirulinaalgen und Saflor-Konzentrat
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Verja 1,5L ORWICK
La Verja,J. Garcia Carrion
E Eco-Score E
Zumo naranja
Don Simón,J. Garcia Carrion
C NOVA 1 Eco-Score D
Tinto de verano con refresco de limón
La Casera,Schweppes
NOVA 4 Eco-Score D
Dunn's River Coconut Milk
Dunn's River
E NOVA 4 Eco-Score C
Arroz Avellanas
Yosoy,Liquats Vegetals
E NOVA 3 Eco-Score B
Leche de Almendras
Yosoy,Liquats Vegetals
B NOVA 3 Eco-Score B
Bebida de arroz
Milbona,Lidl
E NOVA 3 Eco-Score B
Vegetánea Avena
Central Lechera Asturiana,Capsa Food
D NOVA 1 Eco-Score C
yogurt líquido frutos silvestres
Milbona,Lidl
E Eco-Score E
Zumo naranja sin pulpa
Solevita,Lidl
Eco-Score D
Fanta limón zero azúcares
Fanta,Coca-Cola
C NOVA 4
Bio Kefir Hangop
Rauw Power
D NOVA 1 Eco-Score E