Barcode: 0038900773991
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 11.5 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
peaches, water, white grape juice from concentrate, lemon juice from concentrate, natural flavors, ascorbic acid (to protect color), citric acid
Additives
e330
Related Products
Shires Chocolate Chip Cookie
Shire
D NOVA 4
ขนมบัวหิมะไส้รวม - 162 g
ตั้ง เซ่ง จั้ว,Tang Seng Jua
D NOVA 4
Sour cream
D NOVA 3
Blueberry Muffins
Marks & Spencer
D NOVA 4
Sniffle Free Tea
Maharishi Ayurveda Prod Int'L.
A NOVA 1
Whole Jalapeno Peppers
El Gallito
D NOVA 3
Maiz Morado, Purple Hominy
El Gallito
B NOVA 3
Whole kernel sweet corn
C NOVA 3
Shrimp & Seafood
Quality Foods
D NOVA 4
BBQ Beef Jerky
Marks & Spencer
E NOVA 4