Barcode: 0085239124031
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 364.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 95.5 g |
| of which sugars | 81.8 g |
| Fiber | 4.5 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Dried apples, brown sugar, sugar, natural flavors, malic acid, salt.
Additives
e296
Related Products in Beverages
Tavernello
Cantine Caviro, Tavernello
NOVA 3
Peroni
Peroni
NOVA 3
Premium lager
Kozel, Peroni
NOVA 3
Peroni Nastro Azzureo Gluten Free
Peroni, Nastro Azzurro
NOVA 3
Birra Peroni
Peroni
NOVA 3
Bastrop Azzuro
Nastro Azzurro, Peroni
Te alla pesca nägele
D NOVA 4
Peroni Libera
Multibev as c/o cuveco as
NOVA 4
Acqua minerale naturale
Uliveto
A NOVA 1
Smuthie latte e cacao
Mukki
D NOVA 4
Birra Napoli
G. B. P, Peroni
NOVA 3
Acqua minerale
Lete
A