Barcode: 0607880023091
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.2 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Diced peaches, water, diced pears, grapes, pineapple segments, halved cherries colored red with carmine, sucralose.
Additives
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Black-eyed peas beans
A NOVA 1
Orange marmalade
D NOVA 4
Baby lima beans
A NOVA 1
Large lima beans
A NOVA 1
Green split peas
A NOVA 1
A louisiana favorite beans pinto
A NOVA 1
Red kidney beans
A NOVA 1
Rouses Market Roux
C NOVA 3
Red kidney beans
A NOVA 1
Navy beans
A NOVA 1
Green lentils
A NOVA 1
Great northern beans
A NOVA 1