Barcode: 5430001830040
Fruit collect
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
prix juste producteur
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.3 g |
| of which sugars | 10.9 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomme (86%), fraise (14%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Avocado Oil Potato Chips Smoky Barbeque
Thrive Market
D
Ananas
Edeka
A NOVA 1
Croûtons Nature
Toque Du Chef
E
Honey Peanut Butter
Justin's
B NOVA 3
Organic coconut water
B NOVA 1
Linguine
San Lorenzo
A
California Select Extra Virgin Olive Oil
Cobram Estate
B NOVA 2
Lemon Juice
Fruitaco
NOVA 1
Bosvruchten
Freshona,Lidl
A NOVA 1
Dikke Rijstwafels
Albert Heijn
A NOVA 1
Betteraves rouges
Auchan Bio
A NOVA 1
Pb crave, razzle dazzle, peanut butter
Pb Crave
D NOVA 4