Barcode: 4000177165140
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 7.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de fruits à base de concentrés 75 % (pomme 64 %, poire 6,5 %, citron, kiwi 1 %), eau de source.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Svensk müsli naturell
Lidl matriket
A
Kaurajuoma Barista
Vemondo
D NOVA 4
Vegane Creme
Better Plant, Vemondo
D NOVA 4
Spécial flakes chocolat noir
Lidl
C NOVA 4
Swedish Cloudberry Jam
Matriket
D NOVA 4
Linfröbröd
Lidl, Matriket
A NOVA 4
roasted and salted corn nuts
el tequito
C NOVA 3
Svensk Raglimpa
Lidl, Matriket
C NOVA 4
Sunflower Seeds
D NOVA 3
Svenska Havregryn
Matriket
A NOVA 1
Special flakes nature
Crownfield, Lidl
B NOVA 4
Svensk Mellangrova
Matriket
C NOVA 4