Barcode: 0041260372650
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Freeze-dried apples, cinnamon.
Related Products
Leche de almendras
Natursoy,Nutrition & Santé Iberia S.L.,Nutrition & Santé S.A.S.,Otsuka Holdings Co. Ltd.,Otsuka Pharmaceutical Co. Ltd.
C NOVA 4
M&S OFFEE POP ZORN THE PERFECT POPPIN' TREAT BREAT
M&S FOOD
NOVA 4
Gluten Free Wafers al limone
Schär
E NOVA 4 Eco-Score B
Corn Tortillas
La Cocina
NOVA 4
Sugar Free Lemon Lime
Liquid I.V.
NOVA 4
Mixed Berry Sports Drink
Powerade
C NOVA 4
Roasted Garlic Alfredo Sauce
Kroger
C NOVA 4
Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich on Wheat Bread
Smuckers
D NOVA 4
Fromage à la crème
Great Value
D NOVA 4 Eco-Score D
Pumpkin Seeds
Bio Coop, Coop Naturaplan Bio
A Eco-Score D