Barcode: 4000177165164
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.3 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de fruits à base de concentré 75% (pomme 66%, cassis 8,5%. aronia, citron) ; eau de source.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Italian seasoned croutons
D NOVA 4
100% whole wheat rolls
A NOVA 4
Classic caesar croutons
E NOVA 4
Four cheese ravioli
D NOVA 4
Citrus diet green tea, citrus
Tea co benner
C NOVA 4
Whole Natural Almonds
Southern Grove
A NOVA 1
Multi-grain rolls
A NOVA 4
Mushroom ravioli
D NOVA 4
100% apple juice, apple
Nature's Nectar
E NOVA 1
Blackeye peas
B
Fruit punch 100% juice, fruit punch
E NOVA 4
Tri-colored rotini enriched macaroni product
Reggano
A NOVA 1