Barcode: 0477088059075
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 10.6 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cantaloupe, Golden Pineapple, Red Grapes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Beurre de cacahuètes crémeux
Maayane
C
Délice de Courgette
Maayane
C NOVA 4
Houmous Premium
Maayane
D NOVA 3
Houmous Libanais
Maayane
C NOVA 3
Houmous Libanais
Maayane
A
Houmous Premium
Maayane
C NOVA 4
Délice de courgettes
Maayane
C NOVA 3
Houmous et Pignons
Maayane
D NOVA 3
Caviar d'aubergine
Maayane
C NOVA 4
Carottes à l'orientale Maayane
Maayane
C NOVA 3
Olives vertes dénoyautées
Maayane
D NOVA 3
Jus De Citron
Maayane
B NOVA 3