Barcode: 3291330005071
Fruit de la passion
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no colorings
triman
Categories
Available in
france, guadeloupe
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau, jus de fruit de la passion à base de concentré (25 %), sucre, épaississant : pectine de fruit.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bio Kokosmelk
Go Tan
C NOVA 1
Whole wheat noodles
Haugen-Gruppen AS
A NOVA 3
Linsen grün
Go-Tan, Migros
NOVA 3
Nouilles Aux oeufs Organiques
Haugen - gruppen as
C
Oignons Frits
Go tan, Go-Tan
E NOVA 3
Mie - Nouilles de Blé
Go tan
C NOVA 3
Go Tan Fried Onion
Go Tan
E NOVA 3
Atjar Tjampoer
Go-Tan
C NOVA 4
Go-tan 250G Ramen Noodles Fine
Go tan
D NOVA 3
Glassnudler 100g Go-Tan
Haugen - gruppen as
Go Tan Huile Aromatisée Pour Wok
GO TAN
B NOVA 4
Wok Egg Noodles
Go Tan
A NOVA 1