Barcode: 0041900073626
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.9 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, high fructose corn syrup, contains less than 2% of: citric acid, ascorbic acid (vitamin c), natural and artificial flavors, apple juice concentrate, sucralose, acesulfame potassium, glycerol ester of rosin, potassium sorbate (preservative), red 40.
Additives
e129
e202
e330
e950
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
TRENDY LUNCH Premium Orkisz, Vermicelli, Pomidory
Melvit
C NOVA 1
Kasza jęczmienna wiejska
Plony natury
B NOVA 1
Natural Mix
Melvit, Plony Natury
A NOVA 1
KASZA Orkiszowa Premium
Melvit
A NOVA 1
Mąka gryczana
Melvit
B NOVA 1
"CRISPY" - napraforgómagos, szezámmagos, lenmagos tönkölybúza lapkenyér
Melvit
D NOVA 3
Pęczak-Bulgur-Soczewica
Melvit
A
Natural mix
Plony Natury
A NOVA 1
Natural Mix
Melvit,Plony Natury
B NOVA 1
CRISPY PIECZYWO CHRUPKIE z serem i cebulką
Melvit
C NOVA 4
Trendy Lunch - Orkisz, Buraki, Papryka, Czosnek niedźwiedzi
Melvit
A NOVA 1
Pieczywo Chrupkie Zytnie CRISPY z pomidorami i bazylią
Melvit
D NOVA 3