Barcode: 0842419100007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.5 g |
| of which sugars | 7.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, lime juice, natural flavor.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cucumber, celery, apple, lemon and leafy greens cold pressed juice, cucumber, celery, apple, lemon and leafy greens
B NOVA 1
Chochos Lupini Beans
Valles Andinos
A NOVA 3
100% real juice, cucumber, apple, celery, kale, mint, and other vegetable juices
B NOVA 1
Soya beans
Jp Trading And Global Imports Llc
A NOVA 1
Bona dea, all purpose flour
Bona Dea
A NOVA 4
Thai wok oil
La Tourangelle Inc
B NOVA 2
Cold pressed in the midwest juices
B NOVA 1
Arriba, horchata, coffee
Arriba
E NOVA 4
Roasted peanut oil
La Tourangelle Inc, La Tourangelle
B NOVA 2
Artisan oils organic & expeller-pressed refined coconut
E NOVA 2
Stir Fry Oil
La Tourangelle
B NOVA 2
Carhuay corn
B