Barcode: 3902076610244
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.2 g |
| of which sugars | 8.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
water, sugar, apple juice 14%, citric acid. preservatives.
Additives
e330
Related Products in Fruit Drink
MASH Pomegranate Blueberry
MASH
NOVA 4
Mango fruit drink
Quice
C NOVA 4
Refreshing Berry / Blueberry Flavored Drink with Nata De Coco
Why Not
A NOVA 4
Peach Lemonade
Country Time
B NOVA 4
Aloe vera
OKF
C NOVA 4
watermelon water
MELA
A NOVA 4
greens Pink Lemonade
Amazing
A NOVA 4
Sweet Fruit Drink with Coconut Jelly (Strawberry Flavor)
Sweet
A NOVA 4
mixed fruit
paperboat
C NOVA 4
Why Not Calamansi Lemon Fruit Drink with Nata De Coco
Why Not
A NOVA 4
Cactus Water peach-mango
Caliwater
A NOVA 1
Cherry Limeade
Member's Mark
C NOVA 4