Barcode: 8720157401087
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.3 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
Vruchtensap uit concentraat 55% (appel 43%, ananas 4,0%, abrikoos 3,0%, mango 1,9%, passievrucht 1,7%, sinaasappel), water, vloeibare MELKbestanddelen (MELKpermeaat) 10%, ROOM <0,1%, stabilisator (pectine), natuurlijk aroma, zoetstof (steviolglycosiden uit Stevia)
Additives
e440
e960a
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Wawa, Original Cheesecake Cream Smoothie, 12 Oz
Wawa
D
Latte Macchiato XXL
Milbona
E NOVA 4
Zumo de manzana
Solevita
C NOVA 1
Wawa, Regular Coffee, 20 Oz
Wawa
B
Cola
Freeway
C NOVA 4
Cappuccino lidl
Milbona
B NOVA 4
Del Taco, Coca-Cola, Kids, 12 Oz
Del Taco
PUR JUS MULTIFRUITS 100% Pressés
Solevita, Solevitavitafit, lidl
C NOVA 1
Bio Kokosmilchzubeteitung, fermentiert
Natur Gut
E NOVA 3
Double Strength Squash Orange (No added sugar)
Lidl, Lindhouse, Lidl Lindhouse
NOVA 4
Cola zero
Freeway
C NOVA 4
Tonic Water
Freeway
D NOVA 4