Barcode: 0035826080172
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 8.6 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Strawberries, mangos, peaches (contains ascorbic acid, citric acid and malic acid for color retention).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
2nd Story Bakeshop, Rye Cheddar
Rainbow Games Inc
B NOVA 3
Super sesame with tahini and olive oil
C NOVA 3
The Portofino Bakery, Rustic Baguette
Rainbow Games Inc
D NOVA 3
Cold brew decaf coffee
B NOVA 1
Wei Kitchen, Organic Shallot Oil
Rainbow Games Inc
B NOVA 2
Pure Watermelon Cold Pressed Juice
B NOVA 1
2nd Story Bake Shop, Buckwheat Blue Cheese
Rainbow Games Inc
C NOVA 3
Rockin Beet Cold Pressed Juice
B NOVA 1
Whole wheat sprouted sunflower seed bread
B NOVA 3
The moringa miracle
C NOVA 4
2nd Story Bakeshop, Bloody Mary
Rainbow Games Inc
C NOVA 3
Ziegelmeier's, creamy toasted pecan butter, dark chocolate
Ziegelmeier's
B