Barcode: 0024000160717
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
vruchten in wisselende verhoudingen (perzik, peer, ananas, kers met kleurstof E127), geklaard wit druivensap uit concentraat,antioxidant: ascorbinezuur, zuurteregelaar: citroenzuur.
Additives
e300
e330
Recipes with Similar Ingredients
Seafood Salad
5 ingredients
Bacon, Broccoli & Raisin Salad
6 ingredients
Crustless Spinach, Onion And Feta Quiche
9 ingredients
Minted Rice Salad With Kebabs
7 ingredients
Chicken, Rice And Bean Burritos
10 ingredients
Sassy S;Pinach Salad
7 ingredients
Broccoli Lover'S Salad
7 ingredients
Dallas Cabbage And Corn Slaw
8 ingredients
Crustless Spinach, Onion, And Feta Quiche
10 ingredients
Asian Broccoli (Or Cabbage) Cole Slaw W/ Homemade Dressing
14 ingredients
Orange Chicken (8 points)
4 ingredients
sauteed chicken
3 ingredients
Related Products
Crackers integrali con avena
Misura
C NOVA 4
Misura Privolat - Cornetti all'albicocca
Misura
D NOVA 3
Crackers integrali con barbabietola e carota nera
Misura
D NOVA 4
Cornetti zucca carota e arancia
Misura
D NOVA 4
Biscotti allo yogurt Dolcesenza
Misura
C NOVA 4
Cornetti alla ciliegia
Misura
C NOVA 4
Cornetti frutti di bosco, barbabietola e uva
Misura
D NOVA 4
6 Cornetti Classici
Misura
D NOVA 4
Cornetti al cioccolato
Misura
D NOVA 4
Natura ricca
Misura
D NOVA 4