Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 96.5 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 22.8 g |
| of which sugars | 22.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fruktis med mango {Vann, sukker, mangopuré* (17,1 %), mangojuice* (8,0 %), stabilisator (johannesbrødkjernemel, guarkjernemel), vegetabilsk emulgator (mono - og diglyserider av fettsyrer), surhetsregulerende middel (sitronsyre), naturlig farge (konsentrat av gulrot), potetprotein, aroma. *fra konsentrat Produktet kan inneholde spor av _melk_ og _nøtter_.} Fruktis med røde bær {Vann, sukker, jordbærjuice* (7,8 %), bjørnebærjuice* (4.5 %), bringebærjuice* (3,7 %), sitronjuice*(3,5 %), jordbærpuré (1,9 %), bjørnebærpuré (1,9 %), bringebærpuré (1,7 %), stabilisator (johannesbrødkjernemel, guarkjernemel, pektin), vegetabilsk emulgator (mono - og diglyserider av fettsyrer). naturlig farge (konsentrat av sort gulrot), potetprotein, aroma. *fra konsentrat Produktet kan inneholde spor av _melk_ og _nøtter_.}
Additives
Related Products in Desserts
Ice cream & nonfat sherbet
Market Pantry, Target Stores
Ice cream
Market Pantry, Target Stores
Ice cream
Market Pantry, Target Stores
Gelato
Archer Farms, Target Stores
Mint cookies & cream ice cream, mint cookies & cream
Market Pantry, Target Stores
Ice Cream, Vanilla & Chocolate
Market Pantry, Target Stores
Tart cherry sorbet
Target Stores
Lemon Sorbet
Target Stores
Ice cream
Market Pantry, Target Stores
Salted caramel gelato
Archer Farms, Target Stores
Mango Sorbet
Simply Balanced, Target Stores
Ice cream
Market Pantry, Target Stores