Barcode: 8050515302344
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 95.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 23.0 g |
| of which sugars | 19.0 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Purée de fraise : 65%, concentré de pomme, jus de cassis reconstitué, fibre d'agrume, jus concentré de betterave.
Related Products in Desserts
Ryż & Mus - deser ryżowy z budyniem, rodzynkami i musem jabłkowym
Body chief
C NOVA 4
Coconut & Indian Mango
Nuii
E NOVA 4
Maple Walnuts
Mövenpick
C NOVA 4
Salted hazelnut & Tanzanian coffée
Nuii
E NOVA 4
Crunch Almond
Marletto
E NOVA 4
Girane Sübe Eishörnchen
Gourmet, Soforek
D NOVA 4
Datlové kuličky s kakaem a olejem z pomerančů
Good calories
C
Ice Cream White Chocolate Pistachio
Manhattan
D NOVA 4
Glace coconut & Indian mango
NUII
E NOVA 4
Pirulo Kids Box
Nestlé
NOVA 4
Schoko-Haselnuss & Sahne
K-Classik,Kaufland,Kilargo
E NOVA 4
Culver's, Chocolate, Waffle Cone, 1 Scoop
Culver's
E