Barcode: 7502254752337
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
AGUA PURIFICADA, 2% JUGO DE FRESA DE CONCENTRADO, ACIDO CITRICO, CONCENTRADO SABOR FRESA, BENZOATO DE SODIO, SUCRALOSA (15 mg/100 ml), ACIDO ASCORBICO, ACESULFAME K (3 mg/100 ml), FD&C ROJO 40, VITAMINA "A", VITAMINA "B1" Y VITAMINA "E". ELABORADO PARA: GLOBA DISTRIBUCIONES, S.A. DE C.V., PROLONGACION MARIANO OTERO km 1,275 COL. MARIANO OTERO, ZAPOPAN, JAL. C.P. 45067 MARCA REGISTRADA.
Additives
e211
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sonic, Brownie & Cookie Dough Madness Master Blast, Mini
Sonic
E
Culver's, Diet Dr Pepper, Small
Culver's
B
White Castle, Chocolate Shake, Indianapolis Only, Kids
White Castle
C
TGI Friday's, Gold Coast Blackberry Mule
TGI Friday's
E
California Pizza Kitchen, Double Berry Sparkler
California Pizza Kitchen
E
Whataburger, Fanta Strawberry, Small, 20 Oz
Whataburger
B
Sbarro, Lifewater Yumberry Pomegranate
Sbarro
B
Jamba Juice, Citrus Kick, 21 Fl Oz
Jamba Juice
B
Papa John's, Diet Pepsi Max, 20 Oz
Papa John's
B
Starbucks, Very Berry Hibiscus Starbucks Refreshers Beverage, Grande
Starbucks
B
Wawa, Lemonade, 16 Oz
Wawa
C
Dunkin' Donuts, French Vanilla Swirl Hot Coffee, Small
Dunkin' Donuts
C