Barcode: 0260101406101
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 586.0 kcal |
| Fat | 49.5 g |
| of which saturated | 6.5 g |
| Carbohydrates | 10.6 g |
| of which sugars | 8.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 24.9 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
(sal, ají, aromatizantes y saborizantes)
Related Products
Golden Corral, Shepherds Pie
Golden Corral
B
The organic crave protein chips
Snack4life
A NOVA 3
Klickhaze
Oy
Hummus
Meyers
C NOVA 3
Boisson au café avec du lait et crème UHT
DYNAMITE
C NOVA 4
Chai latte
Kaffek
NOVA 4
Zero Sauce Spicy Garlic
Wispy, Wispy Nutrition
C NOVA 4
Bubble Tea strawberry flavor
Havafiesta
E NOVA 4
The organic crave paprika
The Organic Crave
NOVA 4
Mørbrad, af gris m/ mango og peberfrugt
Randers kød engros Aps
A NOVA 1