Barcode: 8480013164197
Frutos secos crudos
by Spar
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 514.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 2.1 g |
| Carbohydrates | 34.0 g |
| of which sugars | 24.0 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 17.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Uvas pasas sultanas (Turquia), pipas de calabaza (China) peladas, ALMENDRAS (USA) con piel, AVELLANAS (Turquía), ANACARDOS (India), NUECES (USA) sin cascara y aceite de algodón. Ingredientes: uvas passas sultanas (Turquia), sementes e abóbora (China) peladas, AMENDOAS (USA) com pele, AVELAS (Turquia), CASTANHAS DE CAJU (India) NOZES (USA) sem casca e óleo de algodão. Puede contener trazas de CACAHUETES y otros ERUTOS DE CASCARA. O conter vestigios de AMENDOINS e outros FRUTOS DE CASCA RIJA.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pumpkin Spice Latte
Starbucks
E NOVA 4
Coffeemate liquid french vanilla
D NOVA 4
All-natural coffee creamer
Nestle Coffee Mate, Nestlé
D NOVA 4
Cookie dough
E NOVA 4
Belgian chocolate creamer, belgian chocolate
E NOVA 4
Chocolate peanut butter cookie dough, chocolate peanut butter
E NOVA 4
French Vanilla Zero Sugar Creamer
Coffee mate
A NOVA 4
Creamer
D NOVA 4
natural bliss real milk & cream creamer
Coffee mate
D NOVA 4
Sweet creme non-dairy coconut milk creamer, sweet creme
D NOVA 4
Peanut butter chocolate chip monster edible cookie dough, peanut butter chocolate chip monster
E NOVA 4
Liquid coffee creamer
D NOVA 4