Barcode: 8585041370630
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 303.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 69.0 g |
| of which sugars | 68.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
D Datteln getrocknet, entsteint Achtung: Trotz sorgfältiger Entsteinung können Datteln noch vereinzelt Steine oder Steinreste enthalten. CZ Datle sušené vypeckované Upozornění: datle mohou obsahovat zbytky pecek. SK Datle sušené vykôstkované Upozornenie: aj napriek starostlivému odkôstkovaniu môžu datle obsahovať zvyšky kôstok.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pan intégral de molde
C NOVA 4
Choucroute garnie
Pierrat
D NOVA 4
Baked Beans
Corale
A NOVA 4
Classic salted chips
Swagath
NOVA 3
Овсяные хлопья
NOVA 1
Speckkartoffeln mit Blattspinat
K.-W. Krümmel GmbH
C NOVA 4
Kichererbsen
Penny
B NOVA 3
weiße Bohnen
Coroos Conserven, Penny
A NOVA 3
Linsen mit Suppengrün
Coroos Conserven, Penny
B NOVA 3
Pain de Sardaigne
D NOVA 3
Néctar de durazno
Yiuss
E NOVA 4
Fruit spread
World Market
D NOVA 4