Barcode: 8056420260953
Frutta da bere
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
Polpa di Mango (37%), succo di Arancia (27%), polpa di Banana (7%), succo di Mela (13%), Succo dl Frutto della Passione (6%). dntiossidante: acido ascorbco.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Karma Cola
Karma Drinks
E
Tymbark Jabłko-Wiśnia
Tymbark
D NOVA 4 Eco-Score E
Delical Effimax 2.0 Vanille 4X200ML
Delical
D NOVA 4
Unsweetened Oat Barista
Halsall Estate
C NOVA 3 Eco-Score B
Protein Chocolate Flavoured Shake
Arla
B NOVA 4 Eco-Score C
Innocent Smoothies
Eco-Score D
Gran Café Gold
Delta
NOVA 1
fanta Orange 330ml
Fanta,The Coca-Cola Company,Coca-Cola
C NOVA 4
Erdbeer Limo
Hella
NOVA 4
Chocolate Lowfat Milk
Nesquik,Nestlé
C NOVA 4 Eco-Score D
Traubi soda
D NOVA 4
This is food - classic choco
yfood
NOVA 4 Eco-Score E