Barcode: 4061459899894
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 14.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Litchi, acqua, zucchero, acidificante: acido citrica
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
English Muffins
Franz
B NOVA 3
English Muffins
Franz
C NOVA 3
Hot Dog Buns
Franz
C NOVA 3
Hawaiian rolls
D NOVA 4
The Great Sprouted Organic Bread
Franz
A NOVA 4
Sourdough english muffins
Franz
B NOVA 3
Organic Palouse Plateau Honey Oat
Franz
C NOVA 3
Organic hamburger buns
C NOVA 3
100% Whole Wheat English Muffins
Franz
A NOVA 3
Buttermilk outback toaster biscuits
C NOVA 4
English Muffins
Franz
C NOVA 4
Classic dinner rolls
C NOVA 3