Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.2 g |
| of which sugars | 11.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apă, zahăr, suc de grapefruit roz din suc concent acid citric, aromă naturală de citrice cu alte arome naturale glicerici ai răşinilor din lemn şi gumă din seminte de corruba, con de potasiu, coloranti: concentrat de morcov şi şofrănel, antociani inainte de... (a se vedea pe ambalaj). A se feri de actiunea din INFORMATII NUTRITIONALE per 100 ml valoare energetică per 250 ml 393 kJ/92 kca 157 kJ/37 kcal grăsimi << 0,5 g < 0,5 g din care acizi graşi saturati 0,0 g 0,0 g glucide 22,5g 9,0 g din care zaharuri 22,5g 9,0 g Fibre proteine <0,5g << 0,5 g <0,59 << 0,5 g 0,05 g Oradea, str. Libertatii, nr. 14-16. Telverde: 080 083 374 657 FIRMA PRODUCATOARE: S.C. EUROPEAN DRINKS SA, S certifient
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
100% Juice Cranberry
Nature's Nectar
Orange Tangerine Liquid Water Enhancer
PurAqua
100% Lime Juice
Nature's Nectar
Organic whole bean peru coffee
Simply Nature
Diet Cola
Summit
Peach Iced Tea Drink mix
Aldi
Cherry Lime Flavored Belle Vie Bold Sparkling Water, Cherry Lime
Aldi
Diet Green Tea Citrus
Benner
Sparkling Frost Classic Lemonade
Pur Aqua
Grape Liquid Water Enhancer
PurAqua
Raspberry lemonade
Pur Aqua
Raspberry Lemonade
Fit&Active