Barcode: 5942207013917
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apă, zahăr, dioxid de carbon, colorant caramel cu sulfit de amoniu, acidifiant acid fosforic, îndulcitori: ciclamaţi, aspartam, acesulfam-K, aromă cafeină, arome. Conține o sursă de fenilalanină. A se consuma, de preferinţă, înainte de... (a se vedea pe ambalaj). A se feri de acţiunea directă a razelor solare şi de înghet!
Additives
e150d
e290
e338
e950
e951
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tough-Man
Yakult
NOVA 4
Black
DyDo, DyDo Blend, Coffee Lab
B NOVA 4
Pepsi
Pepsi-Cola
E NOVA 4
M Coffe
DyDo Blend, Dydo
Wawa, Iced Dulce De Leche Latte, 16 Oz
Wawa
C
香蕉奶昔
7-11
NOVA 4
甘酒
MORINAGA,森永製菓
E NOVA 3
Skim Milk For Everyday Use
雪印メグミルク
NOVA 3
Royal Milk Tea
Nitto
E NOVA 4
Saké pour cuisine
Wadakan
NOVA 3
Café au lait
Yakult
NOVA 4
制菓用抹茶粉 伊势抹茶 翠 Primo
伊勢, 三井農林株式会社
NOVA 1