Barcode: 4260042078306
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 59.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Vann, søtningsmiddel; sorbitol; * aspartam **; konserveringsmiddel; surhetsregulerende middel; sitronsyre; aroma, natriumbenzoat; farge; E133. (* Overdreven bruk kan virke avførende; ** Inneholder en kilde til fenylalanin.) Oppbevares på et kjølig, tørt sted. Beskytt mot direkte sollys.
Additives
e133
e211
e330
e420
e951
Related Products in Snacks
Power balls
wild & real
D
Monster Lecker
Pechkeks
E NOVA 4
3Bears Pocket Porrige Zimtiger Apfel 4260462982108 Porridge-Riegel (Müsliriegel auf Haferbasis) mit Apfel und Zimt
3Bears
C NOVA 4
Pocket porridge exotic fruit
3Bears
B NOVA 4
Protein Bar Milk Chocolate
Bud Power
E NOVA 4
Crispy Protein Bar crunchy brownie
Hej natural
NOVA 4
Das natürliche Kaubonbon
buah
C NOVA 3
Misfortune Cookie
D NOVA 4
Mango & Maracuja
buah
C NOVA 3
Pocket porridge
3Bears
C NOVA 4
Hej Natural
HE (Y) BITE NATURAL
D NOVA 3
Pure Feinbitter
Kilian & Close
E NOVA 3