Fruttosio Puro
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FRUTTOSIO CRISTALLINO. Ingredienti: fruttosio cristallino. Lotto e da consumarsi preferibilmente entro fine vedi fondo barattolo. Conservare in luogo fresco e asciutto. PREČIŠČENA, KRISTALIZIRANA D-FRUKTOZA. Sestavine: prečiščena, kristalizirana d-fruktoza. Št. serije in uporabno najmanj do konca: glej dno posode. Hraniti na suhem in hladnem mestu. Slika je simbolna. ⑮KRISTALNA FRUKTOZA. Sastojci: kristalna fruktoza. Lot i najbolje upotrijebiti do kraja: vidi dno posude. Čuvati na suhom i hladnom mjestu. Slika je simbolična. Valori nutrizionali medi per / Prosječna hranjiva vrijednost na: Energia/Energijska vrednost / Energija Povprečna hranilna vrednost na / % AR 100 g % PV % PU* 1700 kJ 20% 400 kcal 0% Og 0% 09 Grassi / Maščobe / Masti di cui acidi grassi saturi / od tega nasičene maščobe / od kojih zasićene masne kiseline Carboidrati/Ogljikovi hidrati / Ugljikohidrati di cui zuccheri / od tega sladkorji/od kojih šećeri 100 g 38% 111% 100 g
Related Products in Sweeteners
grape molasses
Koska
Grape Molasses
Aktürk
Třtinový cukr
Druid
Lahvinka malinový sirup Imunita
Jupí
Kokosový cukr
Sense coco
Mélasse de grenade
Ciloglu
Stevia Zero Cal
Harmony
Sucre vanillé
bizim mutfak
Cheese cake
Gember siroop
kokki djawa
Vanilkový cukr
Natural Jihlava
Cukr
Kitchin