Barcode: 7310780002365
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 66.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Glukossirap, socker, gelatin, stärkelse, aromer, syra (E270), vegetabiliska oljor (kokos, raps), ytbehandlingsmiddel (karnaubavax), färgämnen (karmin, klorofyllinkopparkomplex, betakaroten).
Additives
e120
e160a
e160ai
e270
e428
e903
Related Products in Snacks
Orange Chocolate
Cocoa Valley,โกโก้ วัลเล่ย์
E NOVA 4
ป๊อบคอร์น เคลือบคาราเมล
Sweet Chew
E
เค้กไต้หวัน
Ranli,หลันลี่
D NOVA 4
ออเรนจ์เค้ก
Patra
C
บราวนี่อบกรอบ รสคาปูชิโน่
sweetchew,สวีทชิว
E
Chocolate pretzel with sea salt protein bar
E NOVA 4
บราวนี่อบกรอบ รสช็อกโกแลต
สวิทชิว,sweetchew
E
Frosted Mini Donuts, Frosted Mini
E NOVA 4
วีทรู เค้กข้าวบิสกิต
Vetrue,วีทรู
E
Crispy Corn Hot Chili
Sucorn,Karamucho,คารามูโจ้
E NOVA 4
ทองม้วน
Aroi,อร่อย
E NOVA 4
เค้กไต้หวัน รสออริจินัล
เดมี่,Demy
B NOVA 3