Barcode: 7044610047546
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vann, maltet bygg, humle.
Allergens
gluten
Related Products in Beverages
Original sparkling water beverage
B NOVA 1
Grapefruit sparkling water beverage
B NOVA 1
Natural 100% Whey Protein Powder
D NOVA 4
Energy drink
Xyience
C NOVA 4
Lime sparkling water beverage
B NOVA 1
Women'S Wellness Protein
E NOVA 4
Women's wellness protein, chocolate
E NOVA 4
Milk chocolate, hot cocoa
NOVA 4
Natural 100% Whey Protein Powder
E NOVA 4
Energy Drink
Xyience
C NOVA 4
Xenergy cherry lime energy drink
Xyience
C NOVA 4
Natural 100% Whey Protein* Powder
E NOVA 4