Barcode: 5060102400899
Fudge
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 472.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 61.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Milk soya palm
Related Products in Specific Products
Turkey Pepperoni
Piller's
NOVA 4
Pop Ups!, Lollipops, Watermelon, Strawberry, Cherry
Disney, Imaginings 3
E NOVA 4
Pure Dark Brown Sugar
Essential Everyday
E NOVA 2
Sprite cranberry
Coca-Cola
A NOVA 4
Hojuelas de avena sin gluten
Bob's Red Mill
A
Walgreen, Disney Tim Burton's The Nightmare Before Christmas Scary Cocoa, Double Chocolate
Walgreens Co.
E NOVA 4
Disney Frozen Chocolatey Favorites Candy, Milk Chocolate
Frankford, Frankford Candy Llc
E NOVA 4
Wilton, disney frozen, cupcake decorating kit
Wilton, Wilton Enterprises Inc
E NOVA 4
Pink Salmon Kit
Chicken of the Sea
A NOVA 4
Country Style Hash Brown
Hill Country Fare
A NOVA 4
Mongolian style beef bowl
SUSHIYA
C NOVA 4
Lean Bar Blueberry Yogurt
GNC, Total Lean
NOVA 4