Barcode: 4068261010288
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 348.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Semoule de blé dur
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Special Flakes
Jumbo
B NOVA 4
Bagel sesam
Jumbo
NOVA 3
Choco Kussentjes
Jumbo
NOVA 1
Havermout Porties
Jumbo
B NOVA 3
Pindakaas Met Stukjes Pinda
Jumbo
C NOVA 4
Havermout porties honing
Jumbo
A NOVA 4
Pinda Kaas
Jumbo
B NOVA 3
Appelmoes
Jumbo
A NOVA 1
vier noten crunchy muesli
Jumbo
A NOVA 4
Appelmoes cups
Jumbo
NOVA 1
Aardbei BIOlogisch Jumbo
Jumbo
A NOVA 1
Appelmoes
Jumbo
B NOVA 1