Barcode: 3396410052287
Fusillis Blancs
by Bonneterre
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
eu agriculture
eu non eu agriculture
fr bio 01
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 353.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
O Pites u Semoule de ôté Our Voedingsdeegwaren met Harde iesmeel •
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Чиабатта РУСТИК
Перекрёсток
NOVA 3
Gemahlene Mandeln
Puda
B
Baguette bleu blanc coeur
C NOVA 3
Pinienkerne
Johannes Kordt Handelskontor, Penny, Simply Sunny
A NOVA 1
Pain sportif
Intermarché
C NOVA 4
Frischer Feldsalat Mix
Penny
A NOVA 1
Mandeln , blanchiert, gemahlen
Puda
Nuss Mix
SimplySunny
D NOVA 1
Mini Baguette
Billa Backshop
C NOVA 4
Pur Jus Pomme
Vitamont
C NOVA 1
Pain mais et graines de tournesol
B
Algues nori
Tanoshi
C NOVA 1