Barcode: 0011110120595
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
DURUM WHEAT SEMOLINA, WHEAT, EGGS, SOY
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ananas
Bama
A NOVA 1
Grønnkål
Bama
A
Babyleaf mix
Bama dagligvare as
A
Fersk ananas i biter
Cevita
NOVA 1
Middagspoteter
Ferdig Preppa, Rema 1000
B
Rødkål
Bama,Rema 1000
C NOVA 4
Fløtegratinerte poteter med hvitløk
Bama
C NOVA 4
Grønnkål
Bama dagligvare as
NOVA 1
Ferdig Kokte Poteter
Bama dagligvare as
B
Fryste rørte jordbær
Lisa
C NOVA 4
Super* Spinat
Bama dagligvare as
A
Wok Mix
Bama
B