Barcode: 0076808012729
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.2 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
SEMOLINA (WHEAT), DURUM WHEAT FLOUR, VITAMINS/MINERALS: VITAMIN B3 (NIACIN), IRON (FERROUS SULFATE), VITAMIN B1 (THIAMINE MONONITRATE), VITAMIN B2 (RIBOFLAVIN), FOLIC ACID
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kopi tubruk caramel latte
NOVA 4
Mint Chocolate Keto Friendly Cereal
Catalina Crunch
A NOVA 4
French Vanilla Almond + Coconut Creamer
Nutpods
A NOVA 4
Chocolate chunk edible cookie dough
E NOVA 4
Kitu vanilla protein + mct oil super creamer
Super Coffee Creamer
NOVA 4
Sri Lanka Gold, Pure Premium King Coconut Water
Sri Lanka Gold Llc
B NOVA 1
Keto Friendly Cereal - Maple Waffle flavored cereal
Catalina,Catalina Crunch
D NOVA 4
Original Almond + Coconut Creamer
Nutpods
A NOVA 4
Sri lanka gold, premium king coconut water, original
Sri Lanka Gold
B NOVA 1
Sweet loren's, place & bake cookie dough, oatmeal & cranberry
Sweet Loren's
E NOVA 3
Hazelnut Almond + Coconut Creamer
Nut pods, Nutpods
A NOVA 4