Barcode: 9310645254494
Fusilloni No.120
Labels
made in italy
Available in
australia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 361.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Durum wheat semolina
Allergens
gluten
Related Products
Almond milk
C NOVA 3
Juisi, Juice Beverage, Pineapple
Harvest Beverage Group
C NOVA 1
Numoo, Chocolate Almond Nut Milk
Harvest Beverage Group
D NOVA 3
Greek olive & basil vinaigrette
C NOVA 3
Juisi, Raw & Cold Pressed Juice, Carrot Root
Harvest Beverage Group
Numoo, Pistachio Nut Milk
Harvest Beverage Group
D NOVA 3
Numoo Foods, Cold-Milled Cashew Nut Milk
Harvest Beverage Group
D NOVA 3
Numoo, Pistachio Nut Milk, Strawberry
Harvest Beverage Group
D NOVA 3
Juisi, Antioxidants & Electrolytes Juice, Watermelon
Harvest Beverage Group
B NOVA 1
Juisi, Juice, Kale Punch
Harvest Beverage Group