Barcode: 0711381320020
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 69.6 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic durum wheat semolina "matt" variety, water
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Blauwe bes
Jumbo
B NOVA 4
Sojadrink Ongezoet
Jumbo
A NOVA 4
Vriesverse Aardbeien
Jumbo
A NOVA 1
PLANT- AARDIG JUMBO Culinair voor bakken, braden e
Jumbo
C NOVA 4
Kikkererwten
Jumbo
A NOVA 3
Jumbo Plantaardige Nuggets Krokant 200 g
Jumbo
B NOVA 4
Parelcouscous
Jumbo
A NOVA 1
soja yoghurt mango
B NOVA 4
Bron van elwit JUMBO PLANTAARDIGE TOMATEN MET PLAN
Jumbo
B NOVA 3
Tomatensoep
JUMBO
B NOVA 4
Kook Spray
Jumbo
B NOVA 2
Halvarine
Jumbo
C NOVA 4