Barcode: 5000234053990
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 331.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 75.5 g |
| of which sugars | 61.3 g |
| Fiber | 4.9 g |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Preservative Sodium Metoets in bold.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Totinos pizza sticks pepperoni
Totino's
D NOVA 4
Totino's Bacon & Pepperoni Party Pizza
Totino's
D NOVA 4
Totino's Pepperoni Pizza Rolls 140 ct
Totino's
C NOVA 4
Party pizza
Totino's
D NOVA 4
Totino's Pepperoni Pizza Rolls Snacks 20ct
Totino's
C NOVA 4
Totino's Combination Pizza Rolls 20ct
Totino's
C NOVA 4
Totino's Pepperoni and Bacon Pizza Rolls 40 Count
Totino's
D NOVA 4
Pappalo's Uncured Pepperoni Pizza Snacks 120ct
D NOVA 4
Pappalos pizza sncks combo
D NOVA 4
Totinos stuffed nachos queso
Totino's
C NOVA 4
Totinos stuffed nachos supreme
Totino's
D NOVA 4
Totino's Triple Meat Pizza Rolls 120 Count. Pizza in a Golden Crust
Totino's
C NOVA 4