Barcode: 5995663909096
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 218.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 6.6 g |
| Carbohydrates | 1.9 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Összetevők: csirkehús GMO-mentes termelésből** 70%, csirkebőr, ivóva, marha - kollagénbél (ivóvíz, kollagénrost, savanyúságot szabályozó anyagok: ecetsav, tejsa emulgeálószer: cellulóz), étkezési só, stabilizátorok: difoszfátok, trifoszfátok: dextru fűszerek, antioxidáns: nátrium-aszkorbát: szárított glükózszirup, céklasűrítmény, élesztőkivonat, aromák, füstaromák, cukor, fűszerkivonatok, tartósítószer: nátrium-trit. A hús GMO-mentes termelésben felhasználható takarmánnyal etetett állattól származik.
Related Products in Meats And Their Products
100% ground chunk patties
Wow! Burgers
A
sliced Rosemary ham
Trader Joe's
D NOVA 4
Applewood Smoked Bacon
Master Cut
E NOVA 4
Prosciutto
Trader Joe's
D NOVA 3
Bouchées de Poulet à la Mexicaine
Marks & Spencer
A NOVA 4
Seasoned angus & beef patties
D NOVA 1
Chicken Tikka Masala
Trader Joe's
B NOVA 4
So1 os single plant based patty uncut burger
B NOVA 4
100% ground chuck patties
Certified Hereford Beef
A
Ground Turkey
Innerprise Software Inc.
NOVA 1
British Chicken Breast Fillets
Aldi
A NOVA 1
Bbq Pork Rib
Mom's
D NOVA 4