Barcode: 5998334500257
Füstölt ízű tofu
by Toffini
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 3
Labels
vegetarian
no gmos
vegan
Categories
Available in
hungary
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 146.0 kcal |
| Fat | 9.5 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
ivóvíz, szójabab, étkezési só, magnézium-klorid, kalcium-klorid, természetes füstaroma
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Piments au fromage frais
Saladinettes
NOVA 4
Sok Tłoczony Jabłkowo Aroniowy
Solevita
C NOVA 1
crema coffee
Bellarom
Crostini integrali
Certossa
D NOVA 4
Cinnamon Squares
Crownfield,lidl
D NOVA 4
Gressins à l'épautre
Lidl
C NOVA 3
Tarallini multicereali
Lidl
E NOVA 3
Multigrain bread
Pvistino
C NOVA 4
Pain blanc sans gluten
Tastino
D NOVA 4
Knusper schoko musli
Granola, Penny
D NOVA 4
Purée saveur d'autrefois
Harvest Basket
NOVA 4
Tarallini
Certossa
E NOVA 3