Barcode: 5999509251042
Füstölt parenyica
by Garabonciás
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
hungarian domestic product
Available in
hungary
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 307.0 kcal |
| Fat | 23.8 g |
| of which saturated | 16.8 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 22.8 g |
| Salt | 2.2 g |
Ingredients
Tehéntej, oltóenzim, sajtkultúra, étkezési só, szilárdító anyag: kálcium-klorid.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Rhubarbe
La Laitière
C NOVA 4
Sauce 3 fromages
Entremont, Sodiaal
D NOVA 4
Fromage
Le Mouillotin
D NOVA 4
Le petit saint paulin
Lactalis, Le petit Saint Paulin
D NOVA 4
CHAUSSEE AUX MOINES 450g
Chaussee aux moines, Lactalis
D NOVA 3
Saint agur
Saint Agur, Savencia
D NOVA 3
L'inimitable beurre breton - cristaux de sel de Guérande
Le Marin
E NOVA 2
Emmental français - Fromage à pâte pressée cuite
Reybier
C NOVA 3
Chaussee aux moines 230g
Chaussée aux Moines
D NOVA 3
Jockola - cacao & céréales
Jock
E NOVA 4
Crème Tradition au Chocolat
Jock
NOVA 3
Emmental francés
Natual
C NOVA 3