Barcode: 5000112651942
Fuzetea Peach
by Fuzetea
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
rainforest alliance
Categories
Available in
france, latvia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.4 g |
| of which sugars | 4.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
vesi, suhkur, fruktoos, happed: sidrun - ja õunhape, musta tee ekstrakt (0,12%), virsikumahl kontsentreeritud mahlast (0,1%), looduslikud lõhna - ja maitseained, happesuse regulaator: naatriumtsitraat, antioksüdant: askorbiinhape, hibiskiekstrakt (0,01%), magusaine: stevioolglükosiidid.
Additives
e300
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
100% Pomegranate Juice (Unsweetened)
Sprouts
E NOVA 1
Strawberry Vegan Protein
Sprouts
E NOVA 4
#1 ionized alkaline water
Essentia
B NOVA 1
Sprouts Electrolyte Water
Sprouts
B NOVA 1
Mix piña colada
Elevenfit
C NOVA 4
Limonade Artisale arôme citron
E NOVA 4
Peanut Butter Chocolate Flavored Isotope 100% Whey Isolate Protein Powder Drink Mix, Peanut Butter Chocolate
Redcon1
E NOVA 4
Spring Water
Sprouts Farmers Market
B
Old Fashioned Lemonade
Sprouts Farmers Market
NOVA 4
Lemon Lime Kombucha
Sprouts Farmers Market
C NOVA 3
Strawberry Juice
Sprouts Farmers Market
NOVA 4
hydro plus
Star nutrition
NOVA 4