Barcode: 3800131300935
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 354.8 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 75.2 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 10.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Брашно грисово от високостъкловидна пшеница, вода. Може да съдържа следи от яйца.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mistura de Cogumelos
Continente
NOVA 1
Frutos Silvestres
Continente
A NOVA 1
Riced Veggies com Alga Wakame
Continente
Falafel, Massa Pérola e Legumes
Continente
C NOVA 4
Veggie Meal Lentilhas e Legumes
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio
A NOVA 3
Dairy-Free Brownie e Caramelo
Continente,SONAE
E NOVA 4
Sabor Manteiga
Continente
D NOVA 4
Creme vegetal para barrar
Continente
D NOVA 4
Hambúrguer Powered by Plants
Continente,SONAE
D NOVA 4
Gnocchi com molho de Tomate e Espinafre
Continente
C
Veggie Meal Cevada Ervilhas e Espinafres
Continente,Continente Equilíbrio,Equilíbrio
A NOVA 3
Pão de Queijo
Continente,Continente Seleção,Seleção
D NOVA 4