Barcode: 7023539701371
Fylt torsk
Labels
no gluten
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 188.0 kcal |
| Fat | 9.4 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 16.0 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | 0.6 g |
| Proteins | 9.2 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Torskefilet (gadus morhua) (35%), vann, maismel, panering (rismel, kikertmel, maisstivelse, salt, glukose), crèmefraiche, rismel, rapsolje, fløte, maisstivelse, persille (0,6%), sitronkonsentrat (0,5%), salt, fiskefond, sukker, løk, pepperekstrakt, gurkemeie.
Related Products in Seafood
Party Gambas
Krustino
B NOVA 3
Norwegischer Räucherlachs
E
Bio Räucherlachs
Fjordfisk
D NOVA 3
Mowi räucherlachs
D NOVA 3
Garnelen in Kräuter-Knoblauch-Würzmarinade
deutschesee
C NOVA 4
Beete Hering
blattfrisch
E NOVA 3
Seafood 4 you
Seafood4You
E NOVA 4
sockeye wildlachs
hanseatic delifood
D NOVA 4
Thunfisch in Saft/Aufguss
K-Classic
A NOVA 3
Frutti di Mare
tegut...
A
Norwegischer Räucherlachs
Seafood 4You
D NOVA 3
Seelachs-Nuggets
Seafood 4You, Denner
A NOVA 3