Barcode: 7613287235879
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 361.0 kcal |
| Fat | 10.1 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 54.5 g |
| of which sugars | 7.9 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 11.1 g |
| Salt | 10.7 g |
Ingredients
пшеничено брашно, царевично нишесте, сол 10,3%, суроватка на прах, слънчогледово масло, соево брашно, екстракти от мая, изсушени гьби 2% (обикновена манатарка 1%, гъба Шийтаке 1%), лук, лактоза, ароматизанти, подправки (магданоз 0,6%, чесън, черен пипер, индийско орехче, куркума), карамел, млечен протеин.
Related Products in Meals
Moroccan style couscous
Sainsbury's
C NOVA 4
Sainsburys Saag Paneer
Sainsbury's
C NOVA 3
Chicken Tikka Masala
By sainsbury's
B NOVA 4
British Carrot & Swede Mash
Sainsburys
B
Louisiana Style Rice
Big Y
C NOVA 4
Vegan Mac
Rebuilt Meals
Duo piffero 4 formaggi
Bofrost
D NOVA 4
Mediterranean vegetable quiche
By Sainsbury's
NOVA 4
Free Margherita Pizza gluten free
Bofrost
D NOVA 4
Piffero hawaï
bofrost
D NOVA 4
6 Chocolate Filled Crêpes
Sainsbury's
E NOVA 4
Beef Casserole with Dumplings
By sainsbury's
C NOVA 4