Barcode: 8595241504438
Гъби Намеко
by Franz Josef
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
bulgaria, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Гъби намеко (Pholiota nameko), вода, захар, чесън, сол, червена чушка, дафинов лист, синапено семе, оцет, регулатор на киселинноста лимонена киселина, антиоксидант: аскорбинова киселина.
Additives
e300
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
English Muffins
Ozark Hearth
C NOVA 4
Black forest girl, extra broad egg noodles
Seitz Gmbh
A NOVA 1
English Muffins
Ozark Hearth
C NOVA 4
Hot Dog Buns
C NOVA 4
Plain English Muffins
Ozark Hearth
C NOVA 4
Black forest girl, homemade spaetzles, egg noodles
Seitz Gmbh
A NOVA 1
Soft drink
Calpis Co. Ltd
D NOVA 4
Soft drink
Calpis Co. Ltd
C NOVA 4
Pre Sliced Wheat English Muffins
Ozark Hearth
C NOVA 4
8 Wheat Hamburger Buns
C NOVA 4
Original dust dry seasoning
E NOVA 4
Apple Juice Drink With Natural Mineral Water
Gerolsteiner
E NOVA 4