Barcode: 3800211641613
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Цели гъби, сол, вода, лимонена киселина, аскорбинова киселина.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Granola maple crunch
D NOVA 4
Maple Tea
Granola, pumpkin spice
C NOVA 3
Granola
Kimberley's Bakeshoppe
D NOVA 3
Super seed & fruit granola, super seed & fruit
Mason St. Bakehouse
C NOVA 3
Granola
D NOVA 1
Berry crunch granola, berry crunch
Mason St. Bakehouse
D NOVA 4
Fruit & Seed Chewy & Crunchy Granola Clusters, Fruit & Seed
B NOVA 4
Thé d'Érable
The Metropolitan Tea Company Ltd
B
Cinnamon rolls
Two-Bite
E NOVA 3
Dill Pickle Chips
Nosh & Co.
D NOVA 4
Jus de cassis
Black River
C