Barcode: 3800208411564
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.1 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Култ. печурка, вода, йодирана сол, регулатор на киселиността: Лимонена киселина.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomates cerises séchées
Italiamo
C NOVA 3
Haricots blancs
Freshona
B NOVA 3
Melanzane a filetti
Baresa
D NOVA 4
Spaghetti aux œufs frais
Toque du chef
A NOVA 1
Erdnüsse in der Schale, geröstet
Simply Sunny
B
Chips ondulées salées multipack
Crusti croc
D NOVA 3
Ravioli ricotta e pistacchio
De Angelis Food S.p.A, Lidl Deluxe
D NOVA 4
Gnocchi Tomato & Mozzarella
Italiamo
C NOVA 4
Tagliatelles aux œufs frais
TOQUE DU CHEF
A NOVA 1
Lupins
Sol & Mar
D NOVA 3
Minitostas Integrais
A Minha Padaria
C NOVA 4
Polooštiepok uzený
Grill & Fun