Barcode: 8935024120330
G7 caffee
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 438.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 76.0 g |
| of which sugars | 76.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zucker, Milchpulver, löslicher Bohnenkaffee (13%) Füllmenge: 336g (21x16g)
Allergens
milk
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Walnüsse
Rewe
A NOVA 1 Eco-Score D
Bio-Streichcreme Tomate, Paprika, Beluga-Linse
Rewe, Rewe Bio+vegan
C NOVA 4
Cup Noodles Chicken Flavor
Nissin
NOVA 4 Eco-Score B
Pinienkerne
ja!
A NOVA 1 Eco-Score E
Penne Rigate
Panzani
A NOVA 1
Pinienkerne
rewe beste wahl
A NOVA 1 Eco-Score E
Huile d'Olive Vierge Extra
Baghlia
Eco-Score D
Honey Gold Bite-Size Potatoes
Tasteful Selections
NOVA 1
Amandes
Seeberger
B NOVA 1 Eco-Score E
Nut & fruit mix classic
Alesto, Lidl
D NOVA 1 Eco-Score D
White bread
no name
C
Studentenfutter - Classic
Aldi, Farmer naturals, Märsch
D NOVA 3 Eco-Score D